Про зміну форми навчання

Про зміну форми навчання для 5-11класів

Івано-Франківська область

Болехівська міська рада

Болехівський ліцей №1 «Академічний»

77202, м.Болехів, Івано-Франківської обл., вул.Шкільна,2, тел 3 - 45-62,  E-mail: shkola1bol@ukr.net

НАКАЗ

12.02.2021  р.                                м. Болехів                                         6

Про зміну форми навчання для здобувачів освіти 5 – 11 класів ліцею

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня     2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої корона вірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), протоколу позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12 лютого 2021 року № 3, листа департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 12.02.2021 р. № 170/01-12/02.1, протоколу № 3 спільного позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, тимчасової міської протиепідемічної комісії та міського штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 12 лютого 2021 року, наказу управління освіти виконавчого комітету Болехівської міської ради №26 від 12.02.2021р. «Про зміну форми навчання для здобувачів освіти 5 – 11 класів закладів загальної середньої освіти Болехівської міської ради» , у зв’язку із значним збільшенням захворюваності в області на COVID-19 та з метою запобігання поширенню корона вірусної хвороби серед учасників освітнього процесу Болехівської міської ради

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити освітній процес для здобувачів освіти 5 – 11 класів Болехівського ліцею №1 «Академічний» з 15 лютого 2021 року по 01 березня 2021 року.
  2. Заступникам директора ліцею Андрусишин С.О., Лісецькій Г.Я., Романюк Н.Б.:
    1. Організувати освітній процес для здобувачів освіти 5 – 11 класів ліцею з використанням технологій дистанційного навчання на період визначений у п. 1 даного наказу.

2.2. Здійснити відповідні організаційні заходи щодо негайного інформування учасників освітнього процесу про зміну форми навчання для здобувачів освіти 5 – 11 класів.

2.3. Організувати відповідну роботу, координувати та здійснювати контроль за виконанням педагогічними працівниками навчальних планів шляхом організації освітнього процесу для здобувачів освіти 5 – 11 класів із використанням технологій дистанційного навчання.

2.4.  Здійснювати освітній процес для здобувачів освіти 1 – 4 класів у звичайному режимі (очна форма).

2.5. Посилити протиепідемічні заходи шляхом проведення обов’язкового температурного скринінгу серед працівників ліцею та здобувачів освіти 1 – 4 класів, дотримання маскового режиму, тощо.

3.  Медичній сестрі ліцею ДяківО.Д., секретарю Струсь М.І., заступнику директора з господарської роботи Максиміву М.М.:

1. Здійснювати щоденний моніторинг учасників освітнього процесу із подальшим внесенням відповідних даних (щоденно до 9:30 год) до Google-таблиці за вказаним посиланням: https://docs.google.com/ spreadsheets/d/1puFFRmMV7-xrnzSeaGWFp30bQAPhMXf5IeR8aBg2Do/ edit#gid=0 .
    2. У разі подальшого збільшення рівня захворюваності на гострі распіраторні вірусні захворювання серед дітей дошкільного віку та учнів початкової школи, надавати пропозиції директору щодо призупинення освітнього процесу та зміни форми навчання.
    3. У разі виявлення симптомів респіраторних захворювань серед учасників освітнього процесу діяти відповідно до алгоритму дій (покрокова інструкція).
    4. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед учасників освітнього процесу та батьків вихованців, здобувачів освіти з питань профілактики та запобігання поширенню коронавірусу СOVID-19, індивідуального захисту та особистої гігієни в онлайн-режимі.
    5. Посилити контроль за проведенням генерального прибирання усіх приміщень закладу освіти із використанням дезінфікуючих засобів та за дотриманням інших протиепідемічних заходів (вологе прибирання, провітрювання, масковий режим, тощо).
  1. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор ліцею                                                  Андрій Романюк

Comments:
Only authorized users can leave comments.